Laureaci 2010/2011

Rok szkolny 2010/2011

Nazwa przesłuchania, konkursu
miejsce, data
Nazwisko i imię ucznia,
klasa
Lokata Przygotowanie
X Konkurs Solfeżowy czytania a vista
SM I i II st. im. Z. Noskowskiego w Gdyni
(10 XI 2011)
Katarzyna Wróblewska, kl. 5 II Miejsce mgr Maria Datta
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
PSM I st. im. J. Garści w Tczewie
(18-19 XI 2010)
Barbara Gajewska, kl. 3
Jakub Marko, kl. 4
Sara Mocarska, kl. 5
Natalia Piepiórka, kl. 6
 
Wyróżnienie I st.
Wyróżnienie
II Miejsce
II Miejsce
 
mgr P. Kuklińska
mgr L. Romanowska
mgr K. Przybylińska-Żgaj
mgr J. Wnęk
AKOMP.: mgr M. Madej-Strukiel
II Konkurs Pianistyczny „Dziecięce Imaginacje”
PSM I st. im. H. Wieniawskiego Gdańsk-Orunia
(8 XII 2010)
Mateusz Kowalczyk, kl. 2
Natalia Trzebiatowska, kl. 2
Barbara Gajewska, kl. 3
Marianna Kaszewska, kl. 3
II Miejsce
III Miejsce
Wyróżnienie
Wyróżnienie
mgr K. Snochowska
mgr A. Dobosz
mgr P. Kuklińska
mgr P. Kuklińska
Makroregionalne Przesłuchania Uczniów Klas Skrzypiec i altówki SM I st.
ZSM im. K. Szymanowskiego Toruń
(7-8 I 2011)
Sara Mocarska, kl. 5 Zakwalifikowała się do etapu ogólnopolskiego mgr K. Przybylińska-Żgaj
+ mgr M. Madej-Strukiel
(akompaniament)
XV Gdyński Przegląd Duetów Fortepianowych SM I st. „Dialogi fortepianowe”
SM I i II st. im. Z. Noskowskiego w Gdyni
(4 III 2011)
Barbara Gajewska, kl. 3
Marianna Kaszewska, kl. 3
II Miejsce mgr P. Kuklińska
XV Mały Konkurs Solfeżowy
ZSM Gdańsk-Wrzeszcz
(16 III 2011)
Mateusz Michalski, kl. 2 II Miejsce mgr M. Nadolska-Dudziak
Przesłuchania Ogólnopolskie CEA Skrzypce i alówka
PSM I st. nr 2, Warszawa
(24-25 III 2011)
Sara Mocarska, kl. 5 21 pkt mgr K. Przybylińska-Żgaj
AKOMP.: mgr M. Madej-Strukiel
XIII Konkurs Wiolonczelowo – Kontrabasowy
PSM I st. im. I. J. Paderewskiego w Malborku
(12 IV 2011)
Katarzyna Bukowska, kl. 5
Maria Stawska, kl. 2
III nagroda
Wyróżnienie
mgr M. Bellwon
mgr M. Bellwon
+ mgr M. Madej-Strukiel (akompaniament)
XXV Starogardzkie Spotkania Kameralne 
PSM I st. im. W. Lutosławskiego w Starogardzie Gdańskim 
(15 IV 2011)
Trio fletowe: 
Natalia Piepiórka, kl. 6
Eliza Piórecka, kl. 5
Agnieszka Szczęścikiewicz, kl. 5
I Miejsce mgr Jolanta Wnęk
V Konkurs Pianistyczny Spotkania z Muzyką Ukraińską
PSM I i II st im. I. J. Paderewskiego Słupsku
(15-16 IV 2011)
Katarzyna Wróblewska, kl. 5
Mateusz Kowalczyk, kl. 2
II Miejsce
III miejsce
mgr M. Mizińska
mgr K. Snochowska
VI Konkurs Pianistyczny „Muzyka krajów nadbałtyckich”
PSM I st. im. F. Chopina w Wejherowie
(18 IV 2011)
Katarzyna Wróblewska, kl. 5 Wyróżnienie mgr M. Mizińska