Laureaci 2011/2012

Rok szkolny 2011/2012

 

Nazwa przesłuchania, konkursu
miejsce, data

Nazwisko i imię ucznia,
klasa

Lokata

Przygotowanie

XI Konkurs Solfeżowy czytania a vista

SM I i II st. im. Z. Noskowskiego w Gdyni

9 XI 2011

Laura Kosel, kl.5

Wyróżnienie

mgr Maria Datta

Makroregionalne Przesłuchania Uczniów Klas Perkusji SM I st.

PSM I i II st. im. F. Chopina w Olsztynie

5-10 XII 2011

Jakub Marko, kl.5

zakwalifikował się do etapu ogólnopolskiego

mgr Lidia Romanowska

+ mgr Monika Madej – Strukiel (akompaniament)

Dyplom – wyróżnienie

dla mgr M. Madej – Strukiel

XVI Gdyński Przegląd Duetów Fortepianowych „Dialogi Fortepianowe”

SM I i II st. im. Z. Noskowskiego w Gdyni

2 XII 2011

Barbara Gajewska, kl. 4

Marianna Kaszewska, kl. 4

 

I Miejsce

 

mgr Paulina Kuklińska

III Konkurs Pianistyczny Muzyki Polskiej „Dziecięce Imaginacje”

PSM I st. im. H. Wieniawskiego w Gdańsku- Oruni

7 XII 2011

 

Natalia Trzebiatowska, kl. 3

 

 

III Miejsce

 

mgr Kinga Snochowska

Makroregionalne przesłuchania zespołów kameralnych instr. dętych

SM I i II st. im. Z. Noskowskiego w Gdyni

9 I 2012

Eliza Piórecka, kl. 6

Agnieszka Szczęścikiewicz, kl. 6

Maria Krueger, kl. IV

zakwalifikowały się do etapu ogólnopolskiego

 

mgr Jolanta Wnęk

Makroregionalne przesłuchania duetów fortepianowych SM I st.

SM I i II st. im. Z. Noskowskiego w Gdyni

12 I 2012

Marianna Kaszewska, kl. 4

Barbara Gajewska, kl. 4

zakwalifikowały się do etapu ogólnopolskiego

 

mgr Paulina Kuklińska

Ogólnopolskie Przesłuchania uczniów klas perkusji SM I i II st.

ZSM im. O. Kolberga w Radomiu

12 – 13 I 2012

 

Jakub Marko, kl. 5

 

III Miejsce

mgr Lidia Romanowska

+ mgr Monika Madej – Strukiel (akompaniament)

XIII Sopocki Konkurs Skrzypcowy

SSM st. im. S. Moniuszki w Sopocie

19 – 20 I 2012

 

Małgorzata Kucharek, kl.2

 

IV Miejsce

mgr Krystyna Przybylińska – Żgaj

+ mgr Monika Madej – Strukiel (akompaniament)

Ogólnopolskie Przesłuchania Duetów Fortepianowych SM I st.

ZPSM Nr 4 Warszawa

7-10 III 2012

Barbara Gajewska, kl. 4

Marianna Kaszewska, kl. 4

 

19 pkt

mgr Paulina Kuklińska

I Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy „Bajeczna Miniatura”

ZPSM w Elblągu

8 – 10 III 2012

Sara Mocarska, kl. 6

II Miejsce

mgr Krystyna Przybylińska – Żgaj

+ mgr Monika Madej – Strukiel

(akompaniament)

Ogólnopolskie Przesłuchania Zespołów Kameralnych SM I st.

ZSM I st. Warszawa

17 – 18 III 2012

Eliza Piórecka, kl. 6

Agnieszka Szczęścikiewicz, kl. 6

Maria Krueger, kl. IV

II Miejsce

mgr Jolanta Wnęk

Eliminacje do I Międzynarodowej Olimpiady Muzycznej Tallin/Estonia

17 – 18 III 2012

Akademia Muzyczna w Gdańsku

Katarzyna Wróblewska, kl.6

I Miejsce

mgr Magdalena Mizińska

VI Konkurs Pianistyczny „Słupskie spotkania z muzyką ukraińską”

PSM I i II st. Słupsk

 

30 – 31 III 2012

Natalia Żołnierkiewicz, kl. 2

Natalia Trzebiatowska, kl. 3

Adrianna Goczewska, kl. 5

Wiktor Deszczyński, kl. 2

 

II Miejsce

I Miejsce

III Miejsce

Wyróżnienie II st.

 

mgr Kinga Snochowska

mgr Kinga Snochowska

mgr Nadzieja Chomicka

mgr Magdalena Mizińska

 

 

XXVI Spotkania Kameralne

 

PSM I st. Starogard Gdański

30 III 2012

1. Barbara Gajewska, kl. 4

Marianna Kaszewska, kl. 4

2. Olgierd Granatowicz, kl. 3

Jakub Marko, kl. 5

Jakub Kucharek, kl. II

3.Eliza Piórecka, kl. 6

Agnieszka Szczęścikiewicz, kl. 6

Maria Krueger, kl. IV

I Miejsce

 

Wyróżnienie

 

 

III Miejsce

mgr Paulina Kuklińska

 

mgr Lidia Romanowska

 

 

mgr Jolanta Wnęk

VI Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny uczniów szkół muzycznych I i II st.

PSM I st. w Szczecinie

2 – 4 IV 2012

Jakub Kucharek, kl. II

III Miejsce

mgr Lidia Romanowska

+ mgr Tatiana Adamkowicz

(akompaniament)

XVIII Konfrontacje Gitarzystów

 

PSM I st. Puck

20 -21 IV 2012

Wiktoria Piotrowicz, kl. 5

 

II Miejsce

 

mgr Jerzy Bellwon

 

XI Makroregionalny Konkurs Solfeżowy Szkół Muzycznych I st.

OSM I i II st. Gdańsk

20 IV 2012

Katarzyna Wróblewska, kl. 6

I Miejsce

mgr Maria Datta

VII Forum Młodych Wiolonczelistów

PSM I st. Gdańsk – Orunia

18 IV 2012

Maria Stawska, kl. 3

Katarzyna Bukowska, kl. 6

III Miejsce

Wyróżnienie

mgr Małgorzata Bellwon

+ mgr Monika Madej – Strukiel

(akompaniament)

Makroregionalny Konkurs Solfeżowy dla klas III Szkół Muzycznych I st.

PZSM Bydgoszcz

23 IV 2012

Konrad Ślusarz, kl. 3

Wyróżnienie

mgr Mariola Nadolska – Dudziak

 

XI Międzyszkolny Konkurs Młodego Flecisty

PSM I st. Wejherowo

25 IV 2012

Aleksandra Słocka, kl. I

Anna Kochańska, kl. 1

Alicja Dziemidowicz, kl. 2

Milena Kilian, kl. 3

Eliza Piórecka, kl. 6

I Miejsce

II Miejsce

Wyróżnienie II st.

III Miejsce

I Miejsce

mgr Jolanta Wnęk

mgr Olga Saładziak

mgr Olga Saładziak

mgr Jolanta Wnęk

mgr Jolanta Wnęk

I Międzynarodowa Olimpiada Muzyczna Tallinn 2012

Estonian Academy of Music and Theatre

25 – 29 IV 2012

Katarzyna Wróblewska, kl. 6

I Nagroda

oraz

Srebrny Medal Olimpijski

mgr Magdalena Mizińska

mgr Maria Datta

Konkurs na najładniejsze wykonanie menuetów J.S. Bacha

PSM I st. Kartuzy

11 V 2012

Julia Robak, kl. 1

I Miejsce

mgr Paulina Kuklińska

XIV Konkurs Wiolonczelowo-Kontrabasowy

PSM I st. Malbork

18 V 2012

Katarzyna Bukowska, kl. 6

Paweł Czaja, kl. 2

Maria Stawska, kl. 3

III

Wyróżnienie

III

mgr Małgorzata Bellwon

+ mgr Monika Madej – Strukiel

(akompaniament)

 

XIV Oruński Konkurs Skrzypcowy

PSM I st. Gdańsk-Orunia

23 V 2012

Małgorzata Kucharek, kl. 2

Szymon Gajewski, kl. 3

Alicja Bukowska, kl. 4

Sara Mocarska, kl. 6

II Miejsce

III Miejsce

II Miejsce

I Miejsce

mgr Krystyna Przybylińska – Żgaj

+ mgr Monika Madej – Strukiel

(akompaniament)

 

Klasyka w rozrywce – rozrywka w klasyce

SM I st. Chojnice

24 V 2012

1.Barbara Gajewska, kl. 4

Marianna Kaszewska, kl. 4

2. Eliza Piórecka, kl. 6

Agnieszka Szczęścikiewicz, kl. 6

Maria Krueger, kl. IV

I Miejsce

 

 

III Miejsce

 

mgr Paulina Kuklińska

 

 

mgr Jolanta Wnęk