Laureaci 2012/2013

Rok szkolny 2012/2013

Nazwa przesłuchania, konkursu
miejsce, data

Nazwisko i imię ucznia,
klasa

Lokata

Przygotowanie

V Ogólnopolski Konkurs Duetów Smyczkowych

PSM I st. w Kętrzynie

Małgorzata Kucharek kl. 3

Szymon Gajewski kl. 4

I Miejsce

mgr Krystyna Przybylińska – Żgaj

Festiwal Muzyki Słowiańskiej

PSM I st. Tczew

Szymon Gajewski kl. 4

Jakub Marko kl. 6

Wyróżnienie

I Miejsce

mgr K. Przybylińska – Żgaj + mgr M. Madej – Strukiel

mgr L. Romanowska

+ mgr M. Madej – Strukiel

IV Konkurs Pianistyczny

„Dziecięce Imaginacje”

PSM I st. Gdańsk-Orunia

A. Sopolińska kl. 2

Z. Grzybowska kl. 2

H. Padalak kl. 2

J. Robak kl. 2

A. Gajewska kl. 3

N. Żołnierkiewicz kl. 3

W. Nachyła kl. 3

wyróżnienie – I gr

II Nagroda – I gr

wyróżnienie – I gr

III Nagroda – I gr

wyróżnienie – II gr

I Nagroda – II gr

III Nagroda – II gr

mgr Ł. Kania

mgr M. Jaszewska

mgr P. Kuklińska

mgr P. Kuklińska

mgr P. Kuklińska

mgr K. Duda

mgr K. Duda

Makroregionalne Przesłuchania Uczniów Klas Skrzypiec i Altówki

 

ZPSM Szczecinek

A. Bukowska kl. 5

Sz. Gajewski kl. 4

zakwalifikowali się

do etapu ogólnopolskiego

mgr K. Przybylińska – Żgaj

Makroregionalne Przesłuchania Uczniów Klas Fortepianu

ZSM Toruń

B. Gajewska kl. 5

M. Kaszewska kl. 5

zakwalifikowały się do etapu ogólnopolskiego

mgr P. Kuklińska

mgr P. Kuklińska

Makroregionalne Przesłuchania Uczniów Klasy Wiolonczeli i Kontrabasu

PSM I i II st. Inowrocław

Maria Stawska kl. 4

zakwalifikowała się do etapu ogólnopolskiego

mgr M. Bellwon

+ mgr M. Madej-Strukiel

Makroregionalne Przesłuchania Uczniów Klas Instr. Dętych Drewnianych

SM I i II st. Gdynia

Milena Kilian kl. 4

zakwalifikowała się do etapu ogólnopolskiego

mgr J. Wnęk

+ mgr M. Madej-Strukiel

Ogólnopolskie Przesłuchania CEA Uczniów Klas Skrzypiec i Altówki

ZPSM Nr 1 Warszawa

A. Bukowska kl. 4

20 pkt.

mgr K. Przybylińska – Żgaj

+ mgr Monika Madej – Strukiel

Ogólnopolskie Przesłuchania CEA Uczniów Klas Fortepianu

ZPSM Nr 4 Warszawa

B. Gajewska kl. 5

M. Kaszewska kl. 5

wyróżnienie II st.

17,66 pkt.

mgr P. Kuklińska

mgr P. Kuklińska

II Gdański Konkurs Skrzypcowy

ZSM Gdańsk – Wrzeszcz SM I st.

Sz. Gajewski kl. 4

wyróżnienie

mgr Krystyna Przybylińska – Żgaj

+ mgr Monika Madej – Strukiel

XIV Sopocki Konkurs Skrzypcowy dla uczniów klas II i III

SSM I st. Sopot

K. Frankowska kl. 2

III Nagroda

mgr Krystyna Przybylińska – Żgaj

+ mgr Monika Madej – Strukiel

Konkurs dla uczniów klas skrzypiec Szkół Muzycznych I i II st.

ZSM Toruń

M. Kucharek

Sz. Gajewski

wyróżnienie – I gr.

III Nagroda – I gr.

mgr Krystyna Przybylińska – Żgaj

+ mgr Monika Madej – Strukiel

XV Gdyński Konkurs Dziecięcej Kameralistyki Smyczkowej

SM I i II st. Gdynia

Duet skrzypcowy:

M. Kucharek

Sz. Gajewski

III Nagroda

mgr K. Przybylińska – Żgaj

+mgr Monika Madej – Strukiel

XVII Konkurs Kameralistyki

PSM I st. Starogard Gdański

Duet fortepianowy:

M. Kaszewska

B. Gajewska

wyróżnienie

mgr M. Jaszewska

Vivaldi International Violin Competition 335

SM I st. w Wieliczce

M. Kucharek

III Nagroda

mgr K. Przybylińska – Żgaj

+mgr Monika Madej – Strukiel

VII Konkurs Pianistyczne Słupskie spotkania z muzyką ukraińską

PSM I i II st. Słupsk

H. Padalak

A. Gajewska

N. Trzebiatowska

B. Gajewska

 

mgr Paulina Kuklińska

mgr Paulina Kuklińska

mgr Aleksandra Dobosz

mgr Paulina Kuklińska

VIII Forum Młodych Wiolonczelistów

PSM I st. Gdańsk – Orunia

M. Stawska

III Nagroda – II gr.

mgr Małgorzata Bellwon

+mgr Monika Madej – Strukiel

XII Międzyszkolny Konkurs Młodego Flecisty

SM I st. Wejherowo

M. Gajewska

A. Dziemidowicz

A. Kochańska

M. Mach

M. Kilian

II Nagroda – I gr.

udział

Wyróżnienie I st. – I gr.

III Nagroda – I gr.

III Nagroda – II gr.

mgr Olga Saładziak

+mgr Monika Madej – Strukiel

 

mgr Jolanta Wnęk

+mgr Monika Madej – Strukiel

„J. S. Bach na nowo odkryty”

PSM I st. Starogard Gdański

M. Kaszewska

III Nagroda – II kat.

mgr Paulina Kuklińska

XV Konkurs Wiolonczelowo – Kontrabasowy

PSM I st. Malbork

P. Czaja

M. Stawska

Wyróżnienie – I gr.

III Nagroda – II gr.

mgr Małgorzata Bellwon

+mgr Monika Madej – Strukiel

II Makroregionalny Konkurs Fletowy

ZSM Gdańsk Wrzeszcz

M. Kilian

I Nagroda – II gr.

mgr Jolanta Wnęk

+mgr Monika Madej – Strukiel

XV Oruński Konkurs Skrzypcowy

PSM i ST. Gdańsk – Orunia

K. Frankowska

M. Kucharek

Sz. Gajewski

III Nagroda – I gr.

I Nagroda – I gr.

III Nagroda – II gr.

mgr Krystyna Przybylińska – Żgaj

+mgr Monika Madej – Strukiel