Laureaci 2014/2015

Rok szkolny 2014/2015

LP

DATA

Nazwa przesłuchania, konkursu …

 

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Lokata

Nauczyciel

1.

21.11.2014r.

Konkurs solfeżowy dla uczniów klas V i VI SM I st. Gdańsk

OSM I i II st. w Gdańsku

Konrad Ślusarz

6

Wyróżnienie

mgr M. Datta

2.

26.11.2014.

IX Konkurs Pianistyczny „Muzyka Krajów Nadbałtyckich” PSM I st. Wejherowo

Wiktor Deszczyński

5

Wyróżnienie

mgr M. Mizińska

3.

10.12.2014.

Dziecięce Imaginacje VI Konkurs Pianistyczny

Tatiana Siemko

Stanisław Gajewski

Julia Gromadzka

Wiktoria Rzyska

2

2

3

3

I Miejsce (+”Ziarnka”)

III Miejsce

III Miejsce

Wyróżnienie

mgr A. Dobosz

mgr P. Kuklińska

mgr Ł. Kania

mgr K. Duda

4.

8.12.2014.

Makroregionalne Przesłuchania CEA uczniów klas fortepianu

SM I st.

Gdynia

Antonina Gajewska

Zuzanna Grzybowska

Wiktor Deszczyński

Julia Robak

5

4

5

4

zakwalifikowała się do przesłuchań ogólnopolskich CEA w Warszawie

udział

udział

udział

 

mgr P. Kuklińska

mgr M. Mizińska

mgr M. Mizińska

mgr P. Kuklińska

5.

18.12.2014.

Makroregionalne Przesłuchania CEA uczniów klas skrzypiec i altówki

Szczecinek

Małgorzata Kucharek

Katarzyna Frankowska

5

4

zakwalifikowała się do przesłuchań ogólnopolskich CEA w Katowicach

mgr K. Przybylińska – Żgaj

mgr K. Przybylińska – Żgaj

6.

13.01.2015

Ogólnopolskie Przesłuchania CEA

uczniów klas skrzypiec i altówki

Katowice

Małgorzata Kucharek

5

I nagroda (ex aequo)

mgr K. Przybylińska – Żgaj

7.

15.01.2015.

IV Gdański Konkurs Skrzypcowy

Małgorzata Kucharek

5

Grand Prix

mgr K. Przybylińska – Żgaj

8.

16.01.2015

Ogólnopolskie Przesłuchania CEA

uczniów klas fortepianu

Warszawa

Antonina Gajewska

4

udział

mgr P. Kuklińska

9.

27.01.2015

IX Konkurs Pianistyczny Słupsk

„Słupskie Spotkania z muzyką ukraińską”

Weronika Nachyła

Julia Robak

Tatiana Siemko

Natalia Żołnierkiewicz

5

4

2

5

udział

II miejsce

IV miejsce

II miejsce

mgr K. Duda

mgr P. Kuklińska

mgr A. Dobosz

mgr K. Duda

10.

25.03-28.03.2015

XI Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów 2015 Rybnik

Antonina Gajewska

Duet – Antonina Gajewska

i Wiktor Deszczyński

Bogna Rosenthal

5

5

5

4

I miejsce

I miejsce

wyróżnienie

 

mgr P. Kuklińska

mgr P. Kuklińska

mgr A. Dobosz

 

 

11.

26.03.2015

XXIX Spotkania Kameralne

Starogard Gdański

Duet – Andrea Kuśnierz

Vanessa Kuśnierz

II

II

III miejsce

 

mgr M. Mizińska

 

12.

10.04.2015

XIV Międzyszkolny Konkurs Młodego Flecisty

Milena Kilian

Anna Kochańska

Anita Rabkiewicz

Joanna Kovaćs

Maria Gajewska

6

4

II

4

3

II Miejsce

WYRÓŻNIENIE

WYRÓŻNIENIE

JOANNA KOVAĆS

III MIEJSCE

mgr J. Wnęk

mgr J. Wnęk

mgr O. Saładziak

mgr J. Wnęk

mgr O. Saładziak