2017/2018

ROK SZKOLNY 2017/2018

UCZEŃ

KONKURS

NAUCZYCIEL

WYNIK

Anna Bączek

fortepian

XII Konkurs Pianistyczny Muzyka Krajów Nadbałtyckich

Wejherowo, 16.11.2017

Aleksandra Dobosz

Wyróżnienie

Anna Kosowska

flet

IX Powiślański Konkurs na Instrumenty Dęte

im. Prof. M. Schillera

Kwidzyn, 01.12.2017

Jolanta Wnęk

Monika Madej – Strukiel

(akompaniator)

III miejsce

Michał Irzyński

fortepian

IX Konkurs Pianistyczny Muzyki Polskiej

Dziecięce Imaginacje

Gdańsk-Orunia, 13.12.2017

Paulina Kuklińska

II miejsce

Kinga Nowicka

fortepian

IX Konkurs Pianistyczny Muzyki Polskiej

Dziecięce Imaginacje

Gdańsk-Orunia, 13.12.2017

Paulina Kuklińska

Wyróżnienie

Zosia Sulej

fortepian

IX Konkurs Pianistyczny Muzyki Polskiej

Dziecięce Imaginacje

Gdańsk-Orunia, 13.12.2017

Paulina Kuklińska

Wyróżnienie

Tomasz Krzyżak

fortepian

IX Konkurs Pianistyczny Muzyki Polskiej

Dziecięce Imaginacje

Gdańsk-Orunia, 13.12.2017

Paulina Kuklińska

Wyróżnienie

Natalia Sidorowicz

skrzypce

VII Gdański Konkurs Skrzypcowy

Gdańsk, 23.02.2018

Krystyna Przybylińska – Żgaj

Monika Madej-Strukiel

(akompaniator)

III miejsce

Trio gitarowe:

Zuzanna Pawlik

Karol Włodarski

Jan Grzybowski

XV Sopockie Kameralia Gitarowe

Sopot, 12.03.2018

Jerzy Bellwon

 

Wyróżnienie

Miłosz Suchcicki

XXII Mały Konkurs Solfeżowy

Gdańsk, 14.03.2018

Mariola Nadolska -Dudziak

I miejsce

Anna Szadejko

perkusja

I Regionalny Konkurs Perkusyjny

Kartuzy, 22.03.2018

Lidia Romanowska

Monika Madej-Strukiel

(akompaniator)

I miejsce

Juliusz Machel

perkusja

I Regionalny Konkurs Perkusyjny

Kartuzy, 22.03.2018

Lidia Romanowska

Marta Szybisz

(akompaniator)

III miejsce

Martyna Toczko

klarnet

XVII Pomorskie Przesłuchania Klas Instrumentów Dętych

Lębork, 28.03.2018

Aleksandra Burzyńska

Monika Madej – Strukiel

(akompaniator)

III miejsce

Anna Kosowska

flet

XVII Pomorskie Przesłuchania Klas Instrumentów Dętych

Lębork, 28.03.2018

Jolanta Wnęk

Monika Madej – Strukiel
(akompaniator)

Wyróżnienie

Martyna Toczko

klarnet

VII Zachodniopomorski Konkurs Klarnetowy o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym

Szczecin, 10-11.04.2018

Aleksandra Burzyńska

Monika Madej – Strukiel

(akompaniator)

III miejsce

Julia Rusak

Konkurs Solfeżowy dla SM I st.

Wejherowo, 11.04.2018

Emilia Wawrzusiszyn

II miejsce

Anna Kosowska

Konkurs Solfeżowy dla SM I st.
Wejherowo, 11.04.2018

Emilia Wawrzusiszyn

Wyróżnienie