„Dziecięce Imaginacje” X Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Muzyki Polskiej

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

do wzięcia udziału

w 10 JUBILEUSZOWEJ edycji

OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PIANISTYCZNEGO MUZYKI POLSKIEJ „DZIECIĘCE IMAGINACJE”

12 / 13  grudnia 2018 r.

Celem konkursu jest popularyzacja fortepianowej muzyki polskiej ( zwłaszcza literatury dla dzieci i młodzieży ) wymiana doświadczeń między nauczycielami, uczniami i rodzicami oraz nawiązanie nowych przyjaźni  i  kontaktów.

Ważnym elementem  konkursu jest też wzbudzenie u dzieci motywacji do ćwiczenia, sprawdzenie swoich umiejętności w warunkach konkursowych, nabieranie doświadczenia estradowego. Zapraszamy młodych adeptów sztuki, dla których będzie to  pierwszy występ na konkursie pianistycznym jak i tych którzy mają już pewne doświadczenie w zmaganiach konkursowych. W tym roku motywem przewodnim jest  znana i lubiana muzyka Janiny Garści, warto więc po nią sięgnąć po raz kolejny.

Zapewniamy miłą, przyjazną i rodzinną atmosferę. Przewidziane są atrakcyjne nagrody i dyplomy dla każdego młodego pianisty.

Mamy nadzieję, że w naszej kameralnej szkole spędzicie niezapomniane chwile, a występy konkursowe pozostawią ciekawe wspomnienia.

Organizatorzy

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu i pobrania Karty Uczestnika. W tym celu proszę otworzyć poniższy załącznik.

Regulamin konkursu. Karta uczestnika.

RODO do konkursów

Szczegółowe informacje na temat konkursu można uzyskać w sekretariacie PSM I st. im. H. Wieniawskiego pod nr tel. 58 309-01-16